Простинi


Порівняти товари (0)


Показано 1 по 15 з 233 (Всього сторінок 16)

Різноманітність простирадл

Неможливо облаштувати комфортне спальне місце без використання якісної простині.Она забезпечує оптимальні гігієнічні умови для здорового відпочинку. Такі вироби застеляються на матраци або дивани для збереження їх чистоти. Купівля простирадлом оптом актуальна для власників готелів, санаторіїв, які управляють різними державними установами і комерційними компаніями.

Види простирадл

Сучасний ринок пропонує покупцям широкий асортимент подібних текстильних виробів. У Києві простирадла оптом і в роздріб реалізуються багатьма виробниками і компаніями-посередниками. Всі реалізовані речі подібного плану поділяються на види залежно від матеріалу, що лежить в їх основі. Вони бувають:

  • бавовняна (бязевих): вони є легкими, натуральними, антиалергенні, доступними за вартістю. При цьому купити бавовняні простирадла оптом вигідніше, ніж придбати в роздріб. Вироби даного виду прості в догляді і майже не мнуться.
  • сатинові: вони відрізняються підвищеною міцністю, довговічністю і плотностью.Несмотря на щільність матерії, сатинові вироби є м'якими на дотик і приємними до тіла. Вони мають добротний вигляд. Такі речі не втрачають свою привабливість навіть після багатьох циклів прання.
  • махрові: простирадла цього виду є багатофункціональними. Вони можуть використовуватися як тепла простирадло взимку, легка ковдра влітку, гарний плед на диван або покривало на ліжко. Вироби цього виду легко вбирають вологу, вони дуже м'які і пухнасті. Тепло такого текстилю поєднується з його легкістю і затишність.

    Існують прості за конструкцією простирадла і вироби з гумкою. Другий вид текстилю кріпиться до матраца або дивана гумкою, що перешкоджає збивання вироби під час використання.