Iндивiдуальнi замовлення

Активним напрямом ТОВ «Магія текстилю» є надання повного комплексу послуг. Наша компанія успішно співпрацює з готелями, ресторанами, бюджетними організаціями, дитячими садами, рекламними агентствами.

Вже сьогодні ТОВ «Магія текстилю» готова запропонувати:

  • Готелям: готовий текстиль, і текстиль, який виготовляється за індивідуальними розмірами; виробництво подушок, ковдр і наматрацників; виробництво махрових рушників з жакардовим логотипом; покривала, пледи. Ми надаємо і підбираємо зразки, як економ варіантів, так і преміум-класу, а також пропонуємо вишивку логотипу будь-якої складності.
  • Ресторанам: серветки, скатертини, чохли для стільців, пледи; професійний посуд; сети; млинки. Індивідуальне пошиття, підбір тканин різноманітних кольорів і малюнків, нанесення логотипу або будь-якого іншого орнаменту.
  • Рекламним агентствам: ми пропонуємо повний підбір асортименту під замовлення клієнта. Можливість поставок великих партій махрових виробів. Підбір кольорової гами, щільності, розміру. Виробництво виробів за індивідуальними розмірами. Послуги з нанесення логотипу.
  • Бюджетним організаціям: виробництво і підбір виробів економкласу. Надання сертифікатів на продукцію. Підготовка всієї необхідної документації.
  • Дитячим садам: сертифікований дитячий текстиль. Продукція: подушки, ковдри, матраци, постільна білизна, рушники. Підбір комплектів в одній колірній гамі для кожної окремої групи. Відшив за індивідуальними розмірами. Доставка по Києву.
Ми з радістю допоможемо Вам у реалізації всіх Ваших ідей!