Постiльна бiлизна для готелів

ХІТ

Постільна білизна для готелів оптом

Здійснення готелями своєї діяльності неможливо без використання ними якісних постільних комплектів. Постільна білизна для готелів - незамінний елемент будь-якого номера незалежно від його класу і рівня. Найвигідніші ціни на такий текстиль пропонують в Києві виробники текстильної продукції, реалізують її за оптовими цінами.

Постільна білизна для готелів: важливі властивості

Текстильні вироби для сну повинні володіти такими якостями:

 •  висока міцність і зносостійкість;
 • антиалергенність;
 • хороша здатність пропускати повітря;
 • здатність вбирати вологу;
 • стійкість до зминання або хороша переносимість прасування;
 • охайний вигляд;
 • яскраве забарвлення протягом усього терміну використання.

Спальне приладдя для готелів повинні бути безпечними у використанні і красивими.

Сучасні виробники текстильної продукції пропонують клієнтам вироби з наступним дизайном:

 • класичні білі спальне приладдя;
 • комплекти з квітковим, геометричним принтом, східними і графічними зображеннями;
 • вироби з об'ємним 3D малюнком;
 • однотонні комплекти пастельних, темних або яскравих забарвлень.

Вибір певного виду постільної білизни для готелів повинен враховувати особливості інтер'єру номерів, де воно буде використовуватися. Крім того, власники готелів повинні знати, який розмір постільної підходить в їхньому випадку.

З чого шиють текстиль для готелів?

Комплекти постільної для готелів виготовляють з міцних і довговічних матерій. Вони є повністю натуральними, що робить їх безпечними для людей з ніжною шкірою і алергіків. Якісна постільна білизна для готелів шиється з наступних матеріалів:

 • поплін;
 • сатин;
 • бязь;
 • ранфорс.

Всі ці тканини складаються з 100% бавовни. Це робить їх приємними до тіла, дихаючими і екологічними. Матеріал комплектів може мати різну щільність. Від неї залежить ступінь витривалості текстилю для сну.

Яка постільна білизна використовують в готелях?

Готелі використовують постільну білизну з страйп сатину або сатину гладкокрашеним однотонного щільністю 125 гр, 145 гр і більше. Як правило в хороших готелях білизна білого кольору, зі складом 100% бавовна. Страйп сатин - це тканина зі складним переплетенням ниток, яке створює малюнок у вигляді смуг. За зовнішнім виглядом може бути з шириною смуги 1 * 1 см, 0,5 * 0,5 см або 2 * 2 см. У деяких готелях використовують білизна зі складом 90% бавовни, 10% поліестеру.

Яке постільна білизна має бути в готелі?

Вимога до постільної білизни в готелі - це добра зносостійкість, стійкість до прання з високими температурами 60 і більше градусів. Багато готелів використовують постільну білизну з невеликим додаванням синтетики до 10%, що дозволяє білизні бути менш вимогливою до прасування, витримувати більше прань, але при цьому не позначається на тактильних відчуттях і комфорті сну.

З чого шиють постільну білизну для готелів?

Для пошиття постільної білизни для готелів найчастіше використовують бавовняні тканини - сатин гладкофарбований білий, поплін, бязь. У тканинах, де переплетення основної нитки і уточнив співвідноситься один до одного, тканину максимально міцна, а лицьова і виворітна сторони виглядають однаково.
Крім того, використовують страйп сатин зі складним переплетенням ниток, що створює малюнок у вигляді смуг.
Готелі економ сегменту, де немає габаритного прасувального обладнання, можуть використовувати білизну з поликоттону - бавовняної тканини з додавання синтетичних волокон.
Для бюджетних номерів можуть використовуватися синтетичні тканини, наприклад поліестер. Постільна білизна з поліестеру відрізняється демократичною вартістю і практичністю.

Чим відрізняється постільна білизна для дорогих готелів?

У дорогих готелях теж використовують бавовняну постільну білизну білого або однотонного кольору з високою щільністю тканини 145 гр / см, 180 гр / см або навіть 220 гр / см. Чим вище рівень готелю, тим витонченіша обробка білизни - кант широкий, нанесений логотип готелю у вигляді вишивки, красиве оздоблення на куточках постільних речей і т.д.