Подушки

-16%
ХІТ
Акція
-15%
ХІТ
Акція
Код товару: 653590755272
0
689грн.
Купити
-15%
Акція
Код товару: 91035080
0
945грн.803грн.
Купити
ХІТ
-20%
Акція
-15%
ХІТ
Акція
Код товару: 91030832
0
504грн.428грн.
Купити
-20%
ХІТ
Акція

Оптовий та роздрібний продаж подушок

Якісна подушка – запорука здорового та міцного сну. Без неї неможливо уявити жоден дім. Ми пропонуємо своїм покупцям вироби для сну гуртом і вроздріб сучасних українських брендів ТМ "SoundSleep" і ТМ "Emily". У нас ви маєте можливість купити подушки оптом від виробника як для дому, так і спеціалізовані – для готелів, пансіонатів, дитячих установ тощо. Пошиття здійснюється з високоякісних екологічно чистих матеріалів на сучасному швейному обладнанні.

Особливості продукції 

Різноманіття синтетичних і природних матеріалів для наповнення подушок дає змогу задовольнити найбільш вишуканий смак. Усі наповнювачі мають свої відмінні риси. У нашому каталозі ви можете купити подушки оптом і вроздріб з такими наповнювачами:

  • Пух-перо. Пухо-пір'яні подушки для сну з гусячого пуху найбільш зручні для сну і тривалого відпочинку. Вони пружні, добре тримають форму, а м'якість і еластичність залежить від відсоткового співвідношення пуху і пера в конкретному виробі.
  • Овеча шерсть. До переваг такого наповнювача можна віднести значний об'єм виробу і хорошу гігроскопічність. Він забезпечує жорсткість і пружність подушки, добре тримає форму.
  • Бамбукове волокно. Такий наповнювач для подушок забезпечує природний антибактеріальний захист і відмінно пропускає повітря. Вироби не вбирають запахи і підходять для алергіків.
  • Синтетичний наповнювач. Його головною перевагою є демократична ціна, мала вага за великого обсягу виробу, м'якість і еластичність, а також здатність легко відновлювати форму після використання. Крім того, синтетичний наповнювач безпечний для здоров'я, має антиалергенні властивості та легко переться. Тому для готелів подушки оптом частіше замовляють саме з ним. Але треба враховувати, що у виробів із силіконізованим наповнювачем термін служби менший, ніж із натуральним.

Чохол може бути гладкий або стьобаний, виготовлятися з кантом по периметру і без нього, він також може бути знімний для зручності прання. Для пошиття використовують 100% бавовняні тканини чи змішані: тик, батист, бязь, сатин, мікрофібра та інші матеріали. На вибір пропонуються дорослі та дитячі подушки різного розміру: 70х70см і 60х60см (квадратні), 50х70см (прямокутні) і 40х60см (дитячі), 50х50см і 40х40см (декоративні). Також можливий варіант пошиття за індивідуальними замовленнями.

Купити подушки оптом і в роздріб за вигідною ціною

У каталозі нашого магазину кожен замовник може знайти подушки різної жорсткості, форми і розміру, для сну або декоративні, за доступною ціною, оскільки ми реалізуємо товар без посередників. Для оптових покупців пропонуємо спеціальні ціни. У нас ви можете купити подушку для сну за оптовою ціною або в роздріб зі своєчасною доставкою по Києву, Україні, в Європу та інші країни. Пропонована продукція вирізняється високою якістю, надійністю і довговічністю.

Популярні запитання

Який наповнювач краще для подушки?

Наповнювачі можуть бути натуральні та синтетичні. 

  • Найпоширеніші такі натуральні наповнювачі: пух і перо, овеча шерсть, шовк тутового шовкопряда, бамбукове волокно, бавовна, лушпиння гречки. В ортопедичних подушках використовують латекс натуральний. Перевагами натуральних наповнювачів є гігроскопічність, довговічність, м'якість, екологічність.
  • До сучасних синтетичних наповнювачів належать високосиліконізоване волокно, холлофайбер, силікон. Їхні переваги: низька вартість, не потребують спеціального догляду - можна прати в пральній машинці, антиалергенні властивості.

Які бувають розміри подушок?

В Україні максимально поширені прямокутні варіанти розміром 50×70 см. Для дітей використовують 40×60 см. Декоративні подушки мають різноманітні форми, наприклад квадратні 50×50, 40×40 см, прямокутні, валики.

На сьогоднішній день великі подушки 60x60 і 70х70 см зустрічаються все рідше. Їх найчастіше використовують ті, хто вважає за краще спати на боці.

Яка подушка не втрачає форму?

Добре зберігають форму подушки для сну з натуральним наповнювачем, насамперед пух/перо, вовна. Вироби з наповнювачем шовк і бамбук виробляють з додаванням силіконізованого волокна, що надає їм форму і додатковий об'єм.

Добре тримають форму подушки з силіконізованим волокном. Але слід враховувати, що з часом вони ставатимуть нижчими, оскільки саме волокно порожнисте за своєю природою і буде м'ятитися від частих прань і щоденної експлуатації. Термін використання таких виробів від 1 до 3 років, тоді як натуральні наповнювачі можна використовувати до 10 років і більше. 

Н3 Яку подушку вибрати для сну?

Вибирати варто виходячи з кількох параметрів:

  • Особистих розмірів тіла людини – що більша людина, то вища подушка може припасти їй до смаку. Традиційно її висоту вибирають за шириною плеча.
  • Також необхідно враховувати, в якій позі людина спить. Для сну на боці, щоб підтримувати правильне положення голови щодо тіла, краще вибрати високу і жорстку подушку. Для сну на животі або спині краще підійде низька і м'яка. Якщо ж поза часто змінюється, то варто вибрати середню висоту.