Подушки


Порівняти товари (0)


Показано 1 по 15 з 121 (Всього сторінок 9)

Оптовий продаж подушок

Якісна подушка – запорука здорового і міцного сну. Без подушки неможливо уявити жоден будинок. Ми пропонуємо своїм покупцям подушки оптом від сучасного українського виробника ТМ «SoundSleep». У нас ви зможете купити подушки для дому або спеціалізовані для готелів, пансіонатів, дитячих установ тощо. Пошиття здійснюється з високоякісних екологічно чистих матеріалів на сучасному швейному обладнанні.

Особливості продукції

Різноманіття синтетичних і природних матеріалів для наповнення подушок дозволяє задовольнити навіть самий вишуканий смак. Всі наповнювачі мають свої відмітні особливості. У нашому каталозі ви можете купити подушки оптом з такими наповнювачами:

  • Пух-перо
    Пухо-пір'яні подушки з гусячого пуху найбільш зручні для сну і тривалого відпочинку. Вони пружні, добре тримають форму, а м'якість і еластичність залежить від процентного співвідношення пуху і пера в конкретному виробі.
  • Овеча шерсть
    До переваг такого наповнювача можна віднести значний обсяг виробу за рахунок пухнастості матеріалу і хорошу гігроскопічність. Ці подушки відносяться до типу високої жорсткості, пружні і добре тримають форму.
  • Синтетичний наповнювач
    Їх головною перевагою є демократична ціна, мала вага при великому обсязі вироби, м'якість і еластичність, а також здатність легко відновлювати форму після використання. Крім того, синтетичний наповнювач безпечний для здоров'я, має антиалергенні властивості і легко переться. Треба враховувати, що у подушок з силіконізованим наповнювачем термін служби менше ніж у виробів з натуральним наповнювачем.

Чохол може бути гладкий або стьобаний, виготовлятися з кантом по периметру, і без нього, він так само може бути зйомним - для зручності прання. Для цього використовуються 100% бавовняні тканини або змішані: тік, батист, бязь, сатин, мікрофібра та інші матеріали. На вибір пропонуються дорослі і дитячі вироби різного розміру: 70х70см і 60х60см (квадратні), 50х70см (прямокутні) і 40х60см (дитячі), 50х50см і 40х40см (декоративні). Також можливий варіант пошиття подушок за індивідуальними замовленнями.

Купити подушки оптом за відмінною ціною

У нас ви можете замовити подушки від виробника оптом різної жорсткості, форми і розміру. Пропонована продукція відрізняється високою якістю, надійністю і довговічністю. Так як ми реалізуємо товар без посередників, то пропонуємо продукцію за найнижчими цінами зі своєчасною доставкою по Києву, Україні, країнам СНД та Європи.