Пляжні рушники

Пляжні рушники оптом: вигідна інвестиція

В кінці травня практично всі українці готуються до наступу купального сезону. Люди купують нові плавки, купальники, кола для діток, сонячні окуляри і, звичайно, якісні пляжні рушники. І ви можете на цьому заробити за допомогою надійного постачальника «Магія Текстилю»! Ми продаємо оптом якісні текстильні вироби українського виробництва за низькою ціною.

Каталог пляжних рушників від «Магія Текстилю»

Наші пляжні махрові рушники виконані з якісного матеріалу: бавовни і поліефіру (є варіант з 100% бавовни). Ви можете вибрати будь-який виріб, яке влаштовує вас за кольором і малюнком. Підбирайте вподобане рушник і оформляйте на нього замовлення у нашій компанії. Доставка продукції здійснюється в Київ та інші міста України, а терміни варіюються в межах 1-3 днів.

Якість гарантована

Наші яскраві пляжні рушники, відмінно вбирають вологу і складаються переважно з бавовни, тому є досить міцними і зносостійкими. Вироби невибагливі в догляді і добре піддаються багаторазовому пратнню. Вони універсальні: рушники можна використовувати у ванній, для сауни або в якості підстилки на пляжі. Саме з цих причин вони припадуть до смаку вашим оптовим клієнтам, забезпечуючи вам тим самим регулярні продажи.

Оформляйте замовлення вже сьогодні

Купуйте пляжні рушники оптом в подарунок близьким і для подальшого перепродажу. Інтернет-магазин «Магія Текстилю» здійснює продаж текстильних виробів за низькими цінами і є надійним постачальником продукції. Гарантуємо, що доставимо замовлення максимально швидко в цілості й схоронності.