Рушники для рук та обличчя

-30%
Акція

Рушник для рук і обличчя

Далеко не завжди ми замислюємося про якість тих речей, які нас оточують. Здавалося б, що може бути простіше, ніж вибрати рушник для рук і обличчя - адже це просто відріз тканини. З іншого боку, ми користуємося ним щодня, це обов'язкова складова всіх гігієнічних процедур. Рушники впливають на наше самопочуття, здоров'я, якість шкіри, а тому до їх вибору варто підходити максимально відповідально. В інтернет-магазині "Магія Текстилю" представлені махрові рушники від виробника на будь-який смак. Їх можна замовити в Україні з доставкою в будь-яке місто, тому неважливо, де ви живете - в Києві, або невеликому містечку, купити якісний текстиль в роздріб і оптом за доступною ціною тепер реально! Пропонуємо розібратися, якими бувають рушники для рук та обличчя за складом, якістю, розмірами і як вибрати ті, які підійдуть саме вам.

Як вибрати рушник

При покупці, в першу чергу всі ми звертаємо увагу на розмір. Є загальноприйнята розмірна сітка, хоча вона може відрізнятися в залежності від особливостей виробника:

  • самими невеликими є туалетні або гостьові рушники, їх розміри не перевищують 30 * 30 або 30 * 50 см;
  • вироби для обличчя та рук можуть бути 50 * 90 см або 50 * 70 см;
  • для всього тіла потрібен рушник побільше - 70 * 140, 80 * 160, 80 * 200 см;
  • в окрему категорію виділяють текстиль для кухні, його стандартні розміри 50 * 70 см.

Замовляючи турецькі або інші дешеві рушники на офіційному сайті, враховуйте і матеріал. Самим звичним і затребуваним вважається бавовна, на основі якої виготовляють велику різноманітність інших тканин. Серед них і махра, з якої роблять рушники, добре вбираючі воду. Найнижча ціна зазвичай у тих виробів, які не на 100% натуральні і містять синтетичні домішки. Але роздріб, опт або дрібний опт допоможуть вам зробити вигідну покупку. Якість рушника можна визначити по його щільності. Цей показник вимірюється в грамах на квадратний метр, вказується на етикетках. Щільність впливає на зносостійкість і гігроскопічність виробу, а перевірити її можна, просто виливши на рушник стакан води і подивившись, як швидко вбереться рідина. Вибираючи на сайті, варто зупинитися на середньому варіанті, так як занадто щільний текстиль незручний в експлуатації. Що стосується кольорів - є гладкофарбовані рушники, мереживні, з жакардовим бордюром і т.д. В "Магії Текстилю" Ви напевно знайдете самі підходящі вироби на свій смак і бюджет!