Антиалергенні подушки

-28%
ХІТ
Акція
-25%
ХІТ
Акція
-25%
ХІТ
Акція
-15%
ХІТ
Акція
-15%
Акція
-20%
Акція
-20%
ХІТ
Акція
-25%
ХІТ
Акція

Особливості антиалергенних подушок

Люди, які страждають на алергію, мають особливі потреби - вони повинні використовувати домашній текстиль, який захищає їх від виникнення подібних реакцій. У світі для таких людей давно вже винайдені особливі спеціалізовані товари, які виробники та інтернет-компанії реалізують протягом вже багатьох років, зокрема, такий вид товарів як антиалергенні подушки в роздріб та оптом. Ми спробуємо розібратися - в чому ж особливості таких виробів?

Властивості та характеристики гіпоалергенних подушок

Звичайні ватяні та пухові подушки можуть бути схильні до розвитку в них бактеріальних інфекцій. Саме такі мікроорганізми викликають у людей різні алергічні реакції. Очистити та продезінфікувати текстильні вироби допоможе прання, проте така робота вимагає значних витрат коштів та часу, а ефект від неї буде нетривалим. Зараз ця проблема без особливих зусиль вирішується завдяки використанню гіпоалергенного текстилю - виробники реалізують антиалергенні подушки великим та дрібним оптом, а також у роздріб за доступними цінами. Дані подушки мають цілий ряд переваг, а також характеризуються такими важливими якостями:

  • Стійкість до розвитку різних бактерій.
  • Відмінна пружність, що забезпечує хорошу підтримку голови та шиї під час сну.
  • Стійкість подушок до частого прання, як ручного, так і в пральній машинці. До того ж вони стійкі до сушіння в сушильній машині.
   • Здатність забезпечувати оптимальний мікроклімат для шкіри голови.
   • Ергономічність - забезпечення правильного фізіологічного положення голови та тіла під час відпочинку.

   Подушка Othello Nuova антиалергенная 50х70 см

   Придбання антиалергенних подушок оптом

   Така можливість дозволяє покупцям знизити вартість одиниці такої продукції, так замовлення стає ще більш вигідним та доступним як звичайним сім'ям, так і комерційним фірмам. Завдяки цьому гіпоалергенний текстиль стає особливо популярним у готелів, хостелів, готелів, санаторіїв, гостьових будинків і різних пансіонатів. Такі вироби також досить популярні в сім'ях, де є маленькі дітки, люди з чутливою шкірою або сприйнятливими до алергенів органами дихання. На сайті "Магії Текстилю" також можна купити гіпоалергенні подушки не тільки великим або дрібним оптом, а й в роздріб, що гідно оцінить будь-яка домогосподарка.