Кухонні рушники

-15%
Акція
-15%
Акція
-15%
Акція
-15%
Акція
-15%
Акція
-15%
Акція

Рушники для кухні

Кухня - важливе місце в будинку кожного з нас. Тут ми не просто готуємо їжу, а експериментуємо з продуктами, реалізовуємо потаємні бажання, проводимо час зі своїми близькими. Це місце творче і тут повинна панувати особлива атмосфера. І, звичайно, дуже важливо, щоб на кухні були рушники - махрові, лляні, вафельні. При готуванні неодноразово доводиться витирати руки, сушити посуд, протирати поверхню столу. Якісний текстиль - це гігієна, без якої не обійтися на кухні. Купити якісні турецькі рушники та інший текстиль в роздріб і оптом за вигідною ціною пропонує офіційний сайт "Магії Текстилю". У нас діє доставка в Україні, тому неважливо, в Києві ви живете, або в іншому місті, у вас є можливість замовити рушник. Також доступний дрібний опт від виробника.

Як вибрати рушники

Варто розуміти, що рушники для кухні відрізняються від банних і пляжних. Їх головне завдання не просто швидко поглинути вологу, вони повинні відрізнятися практичністю. Адже на кухні постійно потрібно протирати різні поверхні - мокрі, липкі, жирні. Текстиль контактує з їжею, а значить ворсисті вироби не підходять, адже ворсинки будуть залишатися на тарілках. Кращим матеріалом вважається бавовна, в ідеалі якщо виробник додав ще й льон до складу. Це натуральні матеріали, використовуючи які, можна не боятися алергії. Синтетика ж робить рушники менш практичними, адже вони перестають добре вбирати вологу. Також, зовнішній вигляд виробу залежить від техніки виконання. Наприклад, великою популярністю користуються вафельні рушники, що відрізняються наступними особливостями:

  • вироби шиють з бавовняної полотна, використовуючи спеціальне переплетення волокон для досягнення ребристості;
  • в складі може бути льон, і від цього залежить кінцевий результат. Лляне волокно більш жорстке, бавовняне - м'якше;
  • вафельні рушники допоможуть прикрасити кухню, адже вони представлені в різноманітних кольорах. За ними легко доглядати, прати. Можна не боятися, що вони злиняють. Як варіант, можна купити набивний вафельний рушник, малюнок на котрий наноситься вже після готовності основного полотна.

Популярними розмірами для кухні вважаються:

  • 30 * 50;
  • 35 * 70;
  • 40 * 60.

У нашому інтернет-магазині можна придбати як дешеві прямокутні або квадратні, так і круглі рушники. Останні добре підходять у вигляді декоративно-прикладного елемента, текстильних серветок, прихваток для гарячої посуду. Широкий асортимент, різноманітність вибору низька ціна на рушники в роздріб або опт, стабільно, висока якість – це те, що зробить сайт "Магія Текстилю" вашим улюбленим!