Скатертини

Скатертини оптом та в роздріб від виробника

Незамінним елементом інтер'єру будь-якої їдальні є текстильні скатертини. Вони використовуються не тільки багатьма господинями, але й різними установами. Скатертини оптом та в роздріб потрібні готелям, ресторанам, кафе, санаторіям, будинкам відпочинку, лікарням і так далі. Найбільшою популярністю користуються доступні за ціною, але міцні та красиві вироби.

Властивості якісних скатертин

Повинні відповідати наступним вимогам:

  1. Скатертини мають бути зносостійкими і міцними. Ці якості забезпечують виробам необхідну довговічність.
  2. Вони повинні швидко вбирати воду і залишатися при цьому красивими.
  3. Якісні текстильні вироби повинні добре переносити прання і прасування.
  4. Забарвлення текстилю повинне залишатися яскравим, а зображення на ньому - чіткими протягом усього терміну використання.
  5. Текстильні вироби повинні бути приємними на дотик.
    Скатерть водоотталкивающая SoundSleep Geneva бежевая 140х180 cм

З чого роблять скатертини?

Оптимальними якісними характеристиками володіють вироби, в складі яких є натуральні і штучні компоненти. Волокна натурального походження роблять текстиль зовні привабливим і м'яким на дотик, а штучні матеріали - міцним і зносостійким. Крім того, додавання штучної сировини в матеріал робить ціну текстилю більш доступною. Всі ці якості дуже важливі для оптових покупців текстильної продукції.

Дизайн скатертин

Вибір скатертин дуже різноманітний. Виробники та інтернет-магазини Києва пропонують скатертини в клітку, дрібну та велику квіточку, горох. Привабливими та універсальними є вироби з ніжними, цікавими візерунками. Вони підходять для приміщення з будь-яким оформленням. Популярний сьогодні також столовий текстиль з принтом у вигляді чайних сервізів, кавників та іншої кухонної атрибутики. Він надає їдальні або кухні особливий затишок.

Комплект столовый Белорусский Лен 10С229 рис.86 Катюша 150х150