Постільна білизна для підлітків

Підліткова постільна білизна оптом і вроздріб

Особливістю дітей у підлітковому віці є прагнення до самовираження. Це проявляється не тільки в носінні певного одягу, а й бажанні мати "свою" постільну білизну для підлітка. Вона обов'язково має подобатися своєму власнику та відповідати інтер'єру молодіжної кімнати, що помітно відрізняється від спальні малюка. Так підліток буде із задоволенням засинати в улюбленому ліжку і повноцінно відпочивати, прокидаючись у гарному настрої. 

Якщо ви хочете недорого придбати комплекти з гарантією якості, то купівля постільної білизни для підлітків від виробників України стане відмінним рішенням. Ви можете замовити в інтернет-магазині "Магія текстилю" комплекти вроздріб, а також дрібним або великим оптом за спеціальними цінами для постійних клієнтів. 

Як підібрати постільну білизну для підлітка: дівчинці та хлопчику

З віком смак дітей змінюється і набуває дорослих рис. З одного боку це спрощує вибір, з іншого – ускладнює через побоювання купити не те, що потрібно. Вимог до підліткової постільної білизни не так багато. Але їх обов'язково потрібно враховувати, щоб залишилися задоволені не тільки дорослі, а й діти. 

Підбираємо дизайн 

Оскільки постільна білизна для підлітка оцінюють насамперед візуально, то потрібно враховувати вподобання дітей. Дитина 10-16 років уже далека від занадто дитячих дизайнів, які раніше їй шалено подобалися. 

Якщо дівчата часто віддають перевагу елегантній постільній білизні в ніжних відтінках, то хлопчикам більше до смаку динамічність. Традиційно зберігається поділ за кольором на рожевий і блакитний. Щодо принтів – діти обох статей люблять постільну білизну з яскравими малюнками. Хлопчикам близька спортивна, автомобільна і морська тематика, космос, лицарі. Дівчатка в захваті від милих котиків, єдинорогів, квіткових мотивів. 

До універсальних варіантів можна віднести підліткову постільну білизну з геометричними та абстрактними візерунками. Вона гармонійно вписується в інтер'єр кімнат, оформлених у різній стилістиці та ідеально підходить дітям, які виросли з мультяшних дизайнів. Часто оптові замовники віддають перевагу саме таким варіантам.

Особливої уваги заслуговує двостороння постільна білизна, що дозволяє за бажанням змінювати дизайн. Сьогодні вона може бути однотонною, а завтра радувати оригінальними принтами. 

Вибір тканини і розміру

Вирішивши купити постільну білизну для підлітків, слід орієнтуватися на ті самі критерії, що й під час підбору комплектів для дорослих. 

Матеріал. Слід віддавати перевагу натуральним тканинам. Найкращим варіантом стануть бавовняні постільні приналежності. Вони добре пропускають повітря, не створюючи парникового ефекту, вирізняються високою гігроскопічністю, зносостійкістю і довговічністю. Якщо ви шукаєте практичну постіль для підлітків оптом з ідеальним балансом естетики та експлуатаційних характеристик – придивіться до наборів з бязі, бавовняного мусліну і ранфорса. Вони практично не мнуться і довго служать, зберігаючи яскравість малюнків. 

Розмір. Як правило, дітям, які підросли, купують полуторне ліжко – на ньому достатньо місця, щоб дитина почувалася комфортно, навіть якщо часто змінює позу уві сні. Тому постільна білизна для підлітка зазвичай має такі параметри: простирадло 150х220 см, підковдра 145х210 см, наволочка 50х70 см. Залежно від виробника розміри можуть трохи відрізнятися. Тому під час вибору комплектів зважайте на габарити спального місця і звертайте увагу на характеристики текстилю, зазначені на пакуванні або в описі. Особливо якщо робите оптове замовлення. 

Де купити постіль для підлітків оптом і вроздріб в Україні

Якщо ви хочете, щоб сон дитини був комфортним і спокійним, а її кімната наповнилася затишком, варто купити підліткову постільну білизну. У "Магії текстилю" ви знайдете великий вибір комплектів українського виробництва, які сподобаються вам якістю та естетикою. Ми співпрацюємо тільки з перевіреними компаніями і постійно оновлюємо асортимент, пропонуючи домашній текстиль, що відповідає вимогам споживачів і сучасним трендам. 

Оскільки ми працюємо не тільки з роздрібними клієнтами, а й готелями та іншими великими замовниками, то у нас можна придбати постіль для підлітків оптом за нижчими цінами.