Правила використання сайту

Правила користування сайтом

У разі використання вами послугами та пропозиціями сайту www.magitex.com.ua (далі - сайт), ознайомтеся попередньо з даними умовами його використання.
Якщо Ви не згодні з даними умовами, просимо Вас утриматися від використання ресурсу magitex.com.ua.
Адміністрація сайту вважає, що кожен, хто так чи інакше використовує magitex.com.ua повністю згоден з усіма пунктами даної угоди і зобов'язується їх дотримуватися.

Умови використання сайту

Використовуючи сайт ви зобов'язуєтеся не порушувати українське та міжнародне законодавство і норми права в сфері, пов'язаній з інтелектуальною власністю, авторськими і / або суміжними правами.
Ви погоджується використовувати magitex.com.ua тільки в передбаченому порядку, не завдаючи сайту шкоди і не перешкоджаючи нормальній роботі magitex.com.ua в цілому, а також окремих його сервісів.
Використовувати матеріали з сайту magitex.com.ua тільки за згодою їхніх власників. З цією метою укладіть ліцензійні договори або отримаєте необхідні ліцензії від правовласників.
Цитувати матеріали, фото, відео, розміщені на сайті, можливе лише з обов'язковим посиланням на сайт.

Умови реєстрації на magitex.com.ua

Під час реєстрації на сайті magitex.com.ua користувач погоджується з тим, що всі надані їм контактні дані (особиста інформація, номери телефонів, адреси електронної пошти) передаються добровільно. Відповідальність за передачу достовірної інформації в повному обсязі користувач несе самостійно.
Після реєстрації користувачеві надаються логін з паролем, збереження яких забезпечує особисто він. Користувач бере на себе відповідальність за всі дії, вчинені на magitex.com.ua під його унікальними логіном з паролем. У разі якщо реєстраційні дані були втрачені користувачем, для запобігання шахрайських дій з боку третіх осіб він зобов'язується в найкоротші терміни інформувати про це адміністрацію магазину, відправивши повідомлення на адресу [email protected] або замовивши зворотний дзвінок через відповідну форму.

Забезпечення зворотного зв'язку, умови коментування

Користувач погоджується, що всі його звернення до адміністрації сайту, а так само коментарі, залишені на сайті, будуть задовольняти такі вимоги:
всі повідомлення є законними;
не є шкідливими;
не мають загрозливого або наклепницького характеру;
не є такими, які служать образою моральності;
не порушують авторських прав;
ні в одній з можливих форм не пропагують ненависть;
дискримінує інших людей ні по одному з таких ознак, як расовий, етнічний, статевої, релігійний або соціальний;
не містять образ, висловлених по відношенню до конкретних осіб або організацій;
ніяким іншим чином не порушують положення чинного законодавства України.
Кожне повідомлення, відправлене користувачем, після проходження модерації може бути безповоротно видалено адміністрацією magitex.com.ua без отримання відповідної згоди від зареєстрованого користувача. Будь-які повідомлення, відправлені користувачами, можуть бути використані адміністрацією magitex.com.ua в рекламних, комерційних та інших цілях на безоплатній основі.
Користувач самостійно несе відповідальність за будь-який вид інформації, розміщений ним на magitex.com.ua.

Інші умови

Адміністрація magitex.com.ua ні за яких умов не несе матеріальної, юридичної та іншої відповідальності за якої б то не було збиток, пов'язаний з процесом і результатами використання magitex.com.ua, а також неможливістю його використання (в тому числі втрата користувачем прибутку, втрата даних, припинення активності бізнес-характеру).

Всі авторські права захищені відповідно до законодавства України.

У разі помічених вами будь-яких порушень авторських прав на сайті в будь-якому вигляді, включаючи, але не обмежуючись: текстовими описами, відеоматеріалами, ілюстраціями (в тому числі товарів) і т.д. просимо негайно повідомляти на вказану адресу електронної пошти: info
@ magitex.com.ua. Ми докладемо всі передбачені законом засоби для запобігання даного правопорушення