0грн.
Зробити замовленняСукупність властивостей, які висуваються до матеріалів дають нам можливість отримати якісний товар. Призначення тканин не тільки для чого, а й для кого має різні до себе вимоги. Текстильні товари відрізняються один від іншого якістю волокон, ниток та багатьох інших характеристик.
Є кілька груп поділяють споживче користування текстильних товарів:
• Естетичні - формостійкість і сминаемость тканини.
• Гігієнічні - повітропроникність, пилепроніцаемость, водопоглощаемость.
• Експлуатаційні стійкість до розривів, до численних вигинів, до прання, тертя, поту, прасування.
• Технологічні - обсипальність тканини, іглопрорубаемость, розбіжність нитки в шві.
Кожен з цих пунктів має особливі вимоги до себе, щоб вийшов якісний матеріал, готовий до продажу та використання.
Після виробництва дотримуються правила по пакування, маркування та зберігання товарів зроблених з текстилю. Упаковка повинна зберігати якість продукту знаходиться в ній. Вона також ділиться на види: первинна, внутрішня, зовнішня - забезпечують якісне зберігання і безпечне транспортування. Маркування текстильних товарів відбувається також дотримуючись правил, наприклад, на дитячих товарах не на внутрішній стороні виробу. Зберігання текстильних виробів на складах повинно бути обов'язково в упакованому вигляді.
Подушки для сну мають різні наповнювачі. Тут і натуральні компоненти і штучні. До дитячих подушкам висувають більше вимог. Розмір, якість наповнювача, матеріал, в які поміщений наповнювач. Для дорослих більш актуальні вимоги по формі і ортопедичним функцій. Адже положення голови під час сну є дуже важливою складовою для здоров'я людини.
Для ковдр існують вимоги, які спеціально прописані в стандартах. Це розміри ковдр, наприклад, дитячі, полуторні, подвійні. Маркування та упаковка здійснюється також за умовами ГОСТу. Існують прописані норми за матеріалами, які повинні відповідати вимогам біологоческой і хімічної безпеки.
Рушники повинні бути стійкими до усадки для тривалого їх використання. Прошитих країв має бути всього 2, решта 2 повинні мати плетену окантовку. Шов не повинен перевищувати 0,6 мм. Під час виробництва використовуються препарати з хімічним складом, тому заключним етапом в виготовлення рушників повинна обов'язково бути прання.
Для постільної білизни, яке використовують в готелях є деякі вимоги і в більшій частині побажання. Розріз для ковдри може займати повну одну коротку сторону, що дозволить легше і швидше одягати підодіяльник. Припуски в простирадлах більше тижня в звичайних оскільки простирадла в готелі вимагають велику територію для того, щоб звернути її щільно під матрац.
Білизна для готелів набувають більш міцне, оскільки воно піддається прання і прасування набагато частіше домашнього. Для номерів класу «люкс» набувають в обов'язковому порядку біле постільна білизна з атласу або шовку найвищої якості. Готелі цілої мережі роблять замовлення на пошиття постільної білизни, самі вибираючи якість, розміри і з нанесенням бренду або логотипу. Догляд постільної білизни в готелях вимагає дотримання особливих правил. Засоби для прання вибираються спеціального виду, засоби для виведення плям високої якості для того щоб продовжити термін використання постільної білизни.