Маски для сну

Маски – актуальний елемент відпочинку

У перелік умов комфортного нічного та денного відпочинку входить не лише зручний матрац та подушка. Важливим атрибутом є маска, яку надягають очі для здорового сну, забезпечуючи собі занурення в повну темряву.


Переваги масок та причини їх популярності


Таланистим, які не мають «сонних» проблем, особливих умов не потрібно. Але багато людей мають труднощі з розслабленням, якщо на ліжко падає світло від вуличних ліхтарів або рекламних щитів. Навіть щільні штори пропускають у кімнату світлові потоки, проте маски для сну легко справляються із вирішенням цього завдання.

Глибокий сон необхідний людині, адже більшість відновлювальних процесів організму протікає вночі. Крім оновлення клітин епідермісу, у нічні години спостерігається:

  • вироблення колагену – базового компонента структури суглобів та кісткової тканини;
  • синтез гормонів;
  • переробка отриманої днем ​​інформації, потім її «складування» у довгостроковій пам'яті;
  • виведення токсинів;
  • балансування роботи імунної та нервової систем, а також головного та спинного мозку.

Маска, вдягнена на очі для спокійного сну, захищає зіниці від найменших світлових променів, сприяє утворенню мелатоніну та забезпечує ідеальну релаксацію.


Види та особливості масок для сну


Переваги масок для сну високо оцінюють медики; лікарі називають текстильні вироби повноцінною заміною снодійних препаратів. Сьогодні можна придбати маски із різних матеріалів – натурального шовку, бавовняного трикотажу, атласу. Жіночі моделі декоруються мереживом, чоловічі маски для сну виконуються у стриманому дизайні; при цьому будь-який варіант повинен мати зручне кріплення та бути тришаровим.


* Зовнішній шар. Його функція – естетична. Зовнішній шар прикрашає, він може бути однотонним або з принтами.

* Наповнювач. Прокладкою слугують волокнисті («дихаючі») матеріали з розрідженою або м'якою структурою. Найчастіше це синтепон та фліс.

* Зворотний бік. Внутрішня поверхня стикається зі шкірою; щоб комфорт був абсолютним, виворітний бік шиють із натуральних тканин.

Кріплення роблять із шовкових стрічок, широких або вузьких гумок, які надійно фіксуються у потиличній частині.


Яку маску вибрати, і як правильно доглядати за виробом


Стандартні моделі мають універсальний розмір, вони закривають верхню частину обличчя та не стискають повіки. При необхідності кріплення маски можна відрегулювати за розміром голови. Дизайн та колірна гама підбираються залежно від смаків та особистих уподобань.

Укладаючись спати, жінки часто наносять на шкіру обличчя косметичні засоби. Стикаючись з косметикою (а також з потожировими відкладеннями епідермісу), тканина мажеться. Тому, як і будь-яким текстильним виробам, маскам для сну потрібен регулярний догляд:

  • делікатне машинне прання;
  • щадне віджимання і сушіння в розправленому вигляді.

 

Важливий момент. Не варто прасувати виріб праскою, щоб не пошкодити волокна наповнювача, позбавивши пухкий матеріал повітропроникності.


У каталозі сайту представлено кілька варіантів, тут можна вибрати та купити маску для сну (оптом та в роздріб). Ми пропонуємо товари за розумними цінами, доставляємо замовлення закордонним покупцям, мешканцям Києва та інших регіонів України.

Під час замовлення масок великими оптовими партіями практикується індивідуальний підхід.