Захисні маски

Безпека і необхідність захисних масок для обличчя

Сьогодні люди не виходять з дому без респіраторного захисту. При цьому багаторазова захисна маска для обличчя - більш вигідна покупка, ніж одноразовий медичний виріб. Вона абсорбує пил, фільтрує мікроорганізми, захищає ніс від неприємних запахів. При цьому підлягає пранню та прасуванню. Тому може бути використана кілька разів.

Види, переваги, недоліки

Багаторазова маска з тканини - надійний та доступний засіб гігієни для дорослих та дітей. Вона еластична, універсальна за розміром, підходить для облич різних типів. Маючи подібний аксесуар, можна безперешкодно заходити в установи, користуватися громадським транспортом, бувати в місцях масового скупчення людей.

Захисна багаторазова лляна маска SoundSleep темно-зелена

Щоб купити захисну маску для обличчя, необхідно звернути увагу на:

 • якість пошиву;
 • матеріал виготовлення;
 • кількість шарів;
 • колір;
 • спосіб кріплення.

Занадто щільна тканина ускладнює дихання. Тому захисні маски для обличчя шиють з матеріалів, в яких нитки переплетені у вигляді сітки. Чим менше вічко у такій сітці, тим краще захист від пилу та вірусних частинок. Часто тканинні захисні маски для обличчя роблять двошаровими. Найбільш комфортно носити маску з бавовни та льону. Іноді до складу додають трохи синтетичних ниток. Тканина стає більш еластичною та міцною.

Про недоліки багаторазової захисної маски для обличчя говорять в тому випадку, якщо:

 • захист носять у невідповідних умовах;
 • виріб зшитий повністю зі штучних матеріалів;
 • порушений режим санітарної обробки та експлуатації.

Під час покупки багаторазових захисних масок для обличчя оптом чи в роздріб віддають перевагу натуральним тканинам. Синтетичний склад може викликати подразнення на шкірі. До того ж синтетика погано пропускає повітря та накопичує статичну електрику. Порушення повітрообміну призводить до відчутного дискомфорту. У прохолодну погоду в синтетичному виробі надто холодно, а в теплу - спекотно. До того ж синтетику можна прати при t 60-95 °С та не рекомендується прасувати. Але саме висока температура вбиває мікроорганізми.

Як правильно одягати та знімати маску

Перевага фабричного виробу перед саморобним - в естетичності, довговічності та зручності. Щоб захисні маски для обличчя на 100% виконували свої функції, необхідно дотримуватися елементарних правил гігієни:

 • не братися руками за тканину - тільки за гумові «вушка»;
 • спочатку вдягти захист на обличчя, потім рукавички (знімати в зворотному порядку);
 • окуляри одягати, притискаючи тканину оправою, користуватися спеціальними засобами від запотівання.

У випадку з фабричним виробом досить просто визначити виворіт і лицьову сторону - по шву або фірмовому логотипу. Гумові петлі на фірмовій масці м'які, еластичні - не врізаються у шкіру. До того ж виробник захисних масок на обличчя використовує модель правильної анатомічної форми. В результаті тканина щільно прилягає до шкіри. При цьому дихати можна вільно: сітчаста структура полотна не перешкоджає проникненню повітря до органів дихання.

Захисна багаторазова лляна маска SoundSleep теракотова

Обрати багаторазову захисну маску для обличчя в інтернет-магазині «Магія Текстилю»

Ціна маленького шматочка тканини невелика, а користь величезна. Щоденне носіння захисного атрибута знижує ризик проникнення інфекції, допоможе вберегти органи дихання від міського смогу. Багаторазова захисна маска для обличчя охороняє здоров'я краще ліків. Адже вона ставить вірусам (частинкам пилу) фізичний бар'єр. Причому в лляній тканині однаково комфортно як на вулиці, так і в приміщенні.

У каталозі «Магія Текстилю» представлені виключно натуральні гіпоалергенні захисні засоби високої якості. У нас можна замовити багаторазові захисні маски для обличчя оптом та в роздріб різних кольорів. Доставка по Україні - зручною транспортною компанією. По Києву товар привезе кур'єр.