Подушка декоративна SoundSleep Код Незламної Нації сірий із синім (94205190)

Відгуки:
(0)
  • Виробник: SoundSleep
  • Модель: 94205190
  • Наявність: Є в наявності
395грн.
10 або більше: 356грн.
Безкоштовна доставка

Доставимо безкоштовно при замовленні від 1000грн.

Декоративна подушка з орнаментом SoundSleep™ із колекції «Код Незламної Нації»
Колекція: «Код Незламної Нації»
Країна пошиття: Україна
Країна реєстрації бренду: Україна
Тканина верху: тканина з тефлоновим просоченням (65% бавовна, 35% поліестер)
Наповнювач: холофайбер
Колір: сірий з синім
Подушка декоративна Код Незламної Нації SoundSleep сірий з синім. Декоративна подушка з принтом, що надихає, з колекції "Код Незламної Нації". Виконана з міцної бавовняної тканини з тефлоновим просоченням та з антиалергенним наповнювачем холлофайбер. Підходить для декору різних приміщень та декоративних, кухонних меблів.

Колекція SoundSleep «Код Незламної Нації» – це звернення до кожного українця в орнаментах та дизайнах продукції українського бренду SoundSleep.
Кожен використаний дизайн з елементами орнаменту несе в собі інформацію про родючість, здоров'я, гармонію в будинку та щастя.
Мета колекції: Нагадати та показати українцям їхню справжню орнаментовану спадщину і через неї викликати відчуття глибинного коріння та своєї причетності до українського народу як видатного народу європейської родини. Щоб кожна людина свідомо та з повагою ототожнювала себе з українською нацією, її тисячолітньою історією, мовою та культурною спадщиною.
Ідентифікація
Це колись на питання "Хто ти?" ми з гордістю відповідаємо: «Я – українець! Я цим пишаюся». Це самосвідомість, самоповага, завдяки якій кожного українця знатимуть та поважатимуть по всьому світу. Це ми! Це наше коріння!

Патріотизм
Ми хочемо підтримати в українському внутрішнє почуття любові, поваги та відданості своїй Батьківщині. Це любов до рідної землі, дому, повага до мови, культури та традицій, гордість за свою країну та велика відповідальність за неї.
Намагаємося, щоб кожен відчув, що ми, українці, – сильний, незламний та талановитий народ.
Ми – патріоти могутньої та незламної держави – України, які розвивають її та прославляють.
Яка сакральна геометрія захована в скарбах бабусиних скринь?
Це не просто кола, ромби, спіралі та лінії, ці постаті створювалися десятки століть як унікальні символи. У часи, коли наші предки мали магічний зв'язок зі світом Природи: рослин, тварин, небесних світил. Символами Сонця, Землі, Всесвіту, Роду вони малювали свою долю, відтворюючи їх на полотні, виписуючи таємничі стародавні знаки, як обереги, як коди свого роду.

Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.