Відгуки про магазин

Рейтинг магазину
5
Середня оцінка магазину заснована на відгуках користувачів.
  • Оцінка (5)
user-icon
Ірина готель Red stone
02/08/2023 11:02:38
Рейтинг: 5 з 5
Оцінка - 5
Неодноразово замовляємо товар в магазині Магія текстилю. Товар завжди високої якості. Приємно дивує і ціна товару. Пакування і доставки завжди якісно і вчасно. Дуже вдячні за Вашу працю. Будемо замовляти і надалі. Рекомендую.
user-icon
Олена готель SAMATHA
26/07/2023 10:59:34
Рейтинг: 5 з 5
Оцінка - 5
✔️Швидкість відповіді на питання; ✔️Зробили все вчасно.Це прям дуже важливо, тому що був дедлайн; ✔️пакування, було супер. Дякую Вам за допомогу при відвантаженні; ✔️менеджеру окрема подяка.Все чітко, зрозуміло, без зайвих балачок, все по ділу. Дуже вдячна!!! ✔️за ціну теж велике дякую. При подальшому будівництві тільки до Вас! Буду радити всім . Бажаю тримати сервіс на тому самому рівні та не знімати градус клієнтоорієнтованості. Дуже приємно працювати з Професіоналами.
user-icon
Марина
22/06/2023 16:41:00
Рейтинг: 5 з 5
Оцінка - 5
Ми вже декілька років співпрацюємо з магазином Магія текстилю і можемо сказати, що це найкращий партнер, з яким ми працювали. Вони завжди надають нам відмінні товари для нашого готелю - це дійсно якісний виробник як махрових халатів так і постільної білизни. Рекомендуємо!
user-icon
Олексій
01/06/2023 11:44:00
Рейтинг: 0 з 5
Textile magic - надійний партнер, з яким ми співпрацюємо протягом останніх трьох років. Всі наші замовлення виконуються точно в строк, а товари завжди відповідають нашим вимогам щодо якості. Гнучкі умови і індивідаульний підхід дозволяють нам ефективно розвивати наш бізнес. Ми вдячні за цю продуктивну співпрацю!
user-icon
Олена
16/05/2023 12:16:45
Рейтинг: 5 з 5
Оцінка - 5
Ми вражені співпрацею з Магію текстилю. Вони пропонують широкий асортимент високоякісних продуктів, які закривають усі потреби наших покупців. Постійно зявляються новинки та цікаві пропозиції в різних цінових сегментах, видно що виробник розвивається і не стоїть на місці. Завжди дотримуються угод і готові вирішити будь-які питання. Ми вдячні, що ви є надійним партнером для нашого бізнесу навіть в такі складні часи.